Artikel

Dadergroep pint met gestolen pinpassen

Een dadergroep pint met gestolen pinpassen op verschillende plekken in binnen- en buitenland voor in totaal zo’n 18.000 euro.

Een bewoonster van het dorpje Sprundel wordt haar huis uitgelokt door een vrouw die vraagt of ze even mag kijken naar de caravanstalling. De vrouw is maar een kwartiertje weg uit haar huis en in die tijd wordt de kluis opengebroken en verdwijnt daar de bankpas uit.

Dader 1
Met de pas wordt nog diezelfde dag gepind in Utrecht door een vrouw in een kanariegele trui.

Dader 2
Een dag later pint een vrouw met de gestolen pas in Haaksbergen. Ze is zo klein dat ze amper boven de rand van de geldautomaat uitkomt.

Daders 3 en 4
En er is flink gereisd met die bij de inbraak gestolen pas, want in het Duitse Westmünster staan twee mannen met de pas geld op te nemen.

Sevenum
Zij blijken niet alleen betrokken te zijn geweest bij de inbraak in het Brabantse Sprundel. De twee mannen hebben daar met nog een Nederlandse pas gepind. Ook die pas blijkt gestolen te zijn tijdens een woninginbraak, nu in het Noord-Limburgse Sevenum. Ook met de pas die in Sevenum wordt gestolen wordt op allerlei plaatsen gepind. Behalve in Duitsland, wordt de pas ook in Sevenum zelf gebruikt om geld op te nemen.

Vragen van de politie:
Wie (her)kent aan de hand van de bewakingsbeelden de daders?

Heeft u tips? Bel dan met de politie Midden- en West Brabant: 0800-6070. Wilt u liever anoniem blijven? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op het nummer 0800-7000.

Deel via: