
Twee sluwe criminelen leiden in Utrecht een pompmedewerker om de tuin. Het gebeurt bij Texaco op de Vondellaan, zondagmiddag 2 mei, om tien voor zes. Terwijl de één de medewerker afleidt, ziet de ander kans om 500 euro uit de kassa te stelen.
Eén van de mannen pakt een zak met houtskool, die voor de winkel ligt en loopt ermee weg. De pompmedewerker loopt naar buiten en spreekt de man aan. Die antwoordt in het Spaans en er volgt een discussie. Dan komt de tweede man. Die loopt achter de medewerker langs de shop in. Hij loopt gebukt en is zo buiten het gezichtsveld van de medewerker. Hij haalt 500 euro uit de kassa. Als de zak met houtskool is teruggelegd en de mannen weglopen, ontdekt de medewerker de diefstal.
Signalement man met zak houtskool:
- 1.75 m
- dun postuur
- zongekleurd bruin,
- stoppelbaard
Hij droeg een donkere broek, licht jasje en witte schoenen. Op z'n hoofd had hij een wit/lichtblauw geblokt petje.
Signalement man die de kassa leeghaalt:
- stevig postuur
- 1,75 m
- getinte huidskleur
Hij droeg een donkerblauwe broek en een vest met lange mouwen. Op de mouwen zat een herkenbaar motief: brede horizontale strepen in de kleuren blauw en grijs.
Wie weet wie deze mannen zijn of heeft iets van de diefstal gezien? Bel dan naar 0800 – 6070 of naar Meld Misdaad Anoniem op 0800 – 7000. U kunt ook het tipformulier invullen op deze site.