Nieuwsbericht
Mishandeling Noord AA, politie zoekt getuigen
De politie zoekt getuigen van een mishandeling op strand van het Noord AA Zoetermeer, dinsdag 20 juli omstreeks 23.30 uur.
Een 22-jarige man uit Zoetermeer werd door een groep van ongeveer 10 jongeren van Noord-Afrikaanse afkomst mishandeld. Het slachtoffer werd met een gebroken kaak naar het ziekenhuis gebracht. Na de mishandeling reden de jongeren weg op meerdere donkere scooters in de richting van het centrum.
Signalement
De jongeren waren gekleed in T-shirts en korte broeken en hadden petjes op. Uit verklaringen blijkt dat de groep zich die dinsdag op het strand ophield en daar meerdere mensen lastig viel en/of bedreigde.
De politie wil graag in contact komen met mensen die lastig gevallen c.q. bedreigd zijn en met getuigen die meer kunnen vertellen over de mishandeling die ’s avonds laat plaatsvond. Heeft u iets gezien of gehoord of heeft u informatie die kan helpen om achter de identiteit van de daders van deze mishandeling te komen? Neem dan contact op met de recherche van Bureau Zoetermeer via 0900-8844. Liever anoniem dan via 0800-7000.

