Nieuwsbericht

Vijfde verdachte opgepakt in misdrijfzaak Rotterdam-Delfshaven

De politie heeft een vijfde arrestatie verricht in verband met de dubbele zedenzaak in Rotterdam-Delfshaven. Het gaat om een 28-jarige Rotterdammer. Hij wordt verdacht van het misbruiken van een 12 jarig meisje.
Het slachtoffertje was weggelopen uit een instelling in Nijmegen. Begin juli hebben meerdere mannen zich aan haar vergrepen. Dat gebeurde onder meer in een woning aan de Eerste IJzerstraat in Rotterdam-Delfshaven.

In dezelfde woning werd vorige maand ook een 15-jarig meisje uit Capelle misbruikt. De afgelopen weken zijn daarvoor een 21-jarige man uit Sint Maarten, een 25-jarige Rotterdammer en twee mannen van 24 en 28 uit Hoogvliet opgepakt. De Rotterdammer wordt ook verdacht van het misbruik van het 12-jarige meisje. De betrokkenheid van de Hoogvlieters bij die zaak wordt nog onderzocht.

De politie zegt dat binnenkort meer arrestaties volgen. De recherche beschikt over een lijst met namen en bijnamen die wordt afgewerkt, zo laat de politie weten. Niet uitsloten is dat de verdachten meer meisjes hebben misbruikt.

Deel via:

Meer misdaadnieuws