Nieuwsbericht
Klappen bij verkeersconflict
Medeweggebruikers slaan dinsdagavond 7 september bij een verkeersconflict op de A12 ter hoogte van Veenendaal een automobilist. Het slachtoffer raakt gewond aan zijn hoofd. De politie heeft de zaak in onderzoek en roept getuigen op zich te melden.
Die avond omstreeks 20.30 uur krijgt de politie een melding over een op de A12 mishandelde automobilist. Het blijkt te gaan om een verkeersruzie.
Een 27-jarige automobilist uit Renswoude stoort zich op de A12 ter hoogte van Veenendaal aan het gedrag van de bumperklever achter hem. Om dat duidelijk te maken, tikt hij een aantal keren zijn rempedaal aan. Dit valt niet in goede aarde. De bumperklever haalt de Renswoudenaar in en rijdt hem vervolgens klem op de vluchtstrook. De bumperklever stapt met enkele andere mannen uit. Ze slaan de automobilist uit Renswoude met een zaklamp, met een paraplu en met startkabels. Na dit geweld verdwijnen de mannen.
Het slachtoffer moet zich met een hoofdwond in het ziekenhuis laten behandelen. De politie heeft de zaak in onderzoek en verzoekt getuigen te bellen met de politie in Veenendaal. Het telefoonnummer is 0900-8844 (lokaal tarief).

